مشاهده خبر

پتروشیمی جم به عنوان عضو حقوقی هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی برگزیده شد


در جلسه 14 اسفندماه 1400 مجامع عمومی فوق‌العاده و عادی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی، شرکت پتروشیمی جم برای اولین بار به عنوان عضو حقوقی هیئت مدیره انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی کشور برگزیده شد. پتروشیمی جم به عنوان عضو حقوقی هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی برگزیده شد


در جلسه 14 اسفندماه 1400 مجامع عمومی فوق‌العاده و عادی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی، شرکت پتروشیمی جم برای اولین بار به عنوان عضو حقوقی هیئت مدیره انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی کشور برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، در این جلسه مجمع عمومی که به طور فوق‌العاده و با حضور مدیران عامل شرکت‌های عضو انجمن در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، ترکیب اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی برای مدت 3 سال مشخص شد.

در حال حاضر پتروشیمی جم از گروه گاز اتان و هلدینگ صندوق بازنشستگی کشوری عضو اصلی هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی است.

گفتنی است در سال ۱۳۸۸ فعالان بخش خصوصی صنعت پتروشیمی کشور برای شناخت دقیق و همه جانبه اقتصاد این بخش و دستیابی به یک تعامل منطقی و همگرا با دولت اقدام به تاسیس یک تشکل صنفی فراگیر در عرصه چرخه کامل تولیدات پتروشیمی در قالب انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی کردند.

این انجمن با گسترش سریع فعالیت‎های خود در سال‌های اخیر از جایگاه ویژه‌ای در صنعت پتروشیمی کشور برخوردار است و به عنوان بزرگ‌ترین تشکل صنفی کشور در این حوزه توانسته به تعاملات سازنده و کارآمدی با ارکان حاکمیتی و اجرایی این صنعت اعم از سرمایه‌گذاران و دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی مرتبط دست یابد و از این رو در تنظیم سیاست‌ها و تصمیم‌سازی‌های کلان این حوزه و ترسیم چشم‌انداز آن نقش مهمی دارد.

در این انجمن مدیران بیش از ۶۴ شرکت بزرگ تولیدکننده محصولات واسطه‌ای و نهایی پتروشیمی با تعامل و همفکری با یکدیگر و یک زبان مشترک ضمن انجام فعالیت‌های صنفی در جهت تحقق و حفظ منافع جمعی، دولت را در فراهم آوردن زمینه‌ها و بسترهای مناسب در عبور موفقیت‌آمیز از مرحله گذار اقتصادی یاری دهند.

کوشش در جهت استیفای حقوق و خواست‌های مشروع و قانونی اعضا از طریق ایجاد زمینه‌های مساعد به منظور نیل به اهداف انجمن، جمع‌آوری اطلاعات، بررسی و تحقیق درباره مشکلات، شناخت نیازها و اولویت‌ها، برنامه‌ریزی برای تامین نیازهای صنفی، آموزش، توسعه و گسترش فعالیت‌ها، کوشش در ارتقای بهره‌وری منابع و ظرفیت تولید، انتقال و نوآوری تکنولوژیک، بخشی از وظایف اساسی و عام و حمایت از صنعت پتروشیمی و فرآورده‌های آن و کوشش برای جلوگیری از رقابت‌های نامشروع، سعی در بهبود کیفی تولیدات کارخانجات و واحدهای تابعه پتروشیمی کشور، کوشش و معرفی تولیدات صنایع پتروشیمی به بازارهای مصرف، برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌های مرتبط با صنعت پتروشیمی و حضور و مشارکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی بخشی از وظایف اختصاصی انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی است.

نظر سنجی

 
یک موافق
اولین مخالف باشید.
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

اولین نظر دهنده باشید پتروشیمی جم به عنوان عضو حقوقی هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی برگزیده شد
دی ان ان